MediaWeb - kvalitní webhosting | registrace domény | individuální hosting

Tarif Individual - tarif podle Vaąich představ

www.

Motto dne: Spolupráce s námi není adrenalinovým sportem.
+ ke všem tarifům ochotná podpora, zálohování dat a více viz tarify webhostingu. Tradice od roku 2001.

Co Vám nabízíme

Dospěli jste k rozhodnutí, že prezentace Vaší firmy na Internetu je dnes již nevyhnutelná? Nevíte si rady, jak to zařídit? Sháníte kompletní péči, stabilního partnera, poradenství i realizaci? Pak jsme tu pro Vás. Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti prezentace na Internetu. Základem úspěšné profesionální prezentace je registrace domény, tvorba WWW stránek, jejich provoz spolu s elektronickou poštou, tzv. webhosting a jejich dlouhodobá správa. Také je dobré dát o svých stránkách vědět prostřednictvím registrace do vyhledávačů a zabezpečit jejich chod. To vše a mnohem více pro Vás můžeme zařídit.

Joomla? Drupal? Ano, bez problemů!

Máte v úmyslu hostovat svůj web na dnes hojně používaném CMS? Ať se již jedná o Drupal, Joomla, Wordpress a další moderní systémy pro správu obsahu, není se čeho bát. Tyto aplikace jsou u nás testované i zákazníky provozované. Vše běží bez problémů a omezení.

Webhostingový tarif Individual

Splňte si Vaši vlastní představu ideálního webhostingu. Sami si zvolíte velikost diskového prostoru, počet e-mailů, databáze i jiné parametry spolu s cenou! Fantazii se meze nekladou.

Doména zdarma

Při splnění nutné podmínky nabízíme registraci domény zcela zdarma! Vy tak budete platit jen službu webhosting - pronájem místa na serveru pro Vaše WWW stránky, doména však bude zřízena zcela zdarma, včetně poplatku centrálnímu registru.

Všechny námi uváděné ceny jsou bez DPH 20%, není-li výslovně uvedeno jinak.