www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Novinky

Přihlásit / odhlásit se k odběru novinek e-mailem

Váš e-mail: |

Novinky je možné odebírat také skrze RSS kanál!

15.11.2002 - Vánoční dárek

»Novinky« Připravili jsme pro Vás malý dárek. V období vánoc stojí převod zahraniční domény k nám a s tím spojené prodloužení její registrace pouhých 285,-Kč!

20.10.2002 - Upgrade serveru Asterix II

»Novinky« Po noci strávené v serverovně doznal server asterix.mediaweb.cz ještě jednou notných změn. Nyní má aktivováno RAIDové pole v režimu mirroring, má další zálohovací disk mimo toto pole, druhou UPS v kaskádě apod. Pro stabilitu a bezpečnost našich serverů se snažíme dělat opravdu maximum.

13.10.2002 - Upgrade serveru Asterix

»Novinky« V noci ze soboty na neděli proběhl úspěšně upgrade serveru asterix.mediaweb.cz. Ten dostal více paměti a nový záložní disk. Vylepšen byl i systém chlazení.

03.10.2002 - Update phpMyAdmina

»Novinky« Provedli jsme upgrade webového rozhraní pro správu MySQL databáze (phpMyAdmin) na nejnovější verzi 2.3.1.

02.08.2002 - Registrace v dalších TLD

»Novinky« Nyní registrujeme také domény .com, .net, .org, .biz, .info, .us a .ws. Na této stránce jsme pro Vás vypracovali podrobný popis k jednotlivým doménám. Na téže stránce se podívejte na naše ceny. Jsme nejlevnější na českém trhu a tak s námi můžete např. doménu .com získat již od neuvěřitelných 490,- Kč/rok!

28.07.2002 - Aktualizace softwaru

»Novinky« Provedli jsme upgrade části softwarového vybavení našich serverů na nejnovější bezpečné a stabilní verze. Nyní u nás běží PHP ve verzi 4.2.2 a webový server Apache ve verzi 1.3.26.

20.07.2002 - Aktualizace FAQ, nový MailForm

»Novinky« Byla aktualizována sekce často kladených otázek. Dále jsme pro Vás připravili skript na odesílání www formulářů na Váš e-mail.

01.07.2002 - Rok webhostingu zdarma

»Novinky« Připravili jsme pro Vás letní akci "Až rok webhostingu zdarma!". Podrobnosti najdete pro příslušným odkazem v menu.

23.05.2002 - Nový web, 2+2 měsíce zdarma

»Novinky« Nový design stránek. S novými stránkami také nové parametry programů webhostingu, nabízíme 2+2 měsíce zdarma. Dále máme nový sekundární server připojený k úplně jiné síti jiného ISP v jiném městě, což zaručuje opravdu kvalitní zálohování Vašich dat a přistupnosti k nim. Jedna radostná zpráva pro občany Slovenské republiky - stali jsme se registrátory .SK domény. Zprovoznili jsme spoustu nových služeb, které mohou naši zákazníci využívat zdarma. Novinek je mnoho, nuže posuďte sami.

01.05.2002 - Konec 3+2 měsíce zdarma

»Novinky« S koncem dubna definitivně končí jarní akce 3+2 měsíce zdarma. Kdo si nestihl včas objednat svůj hosting v dubnu, nemusí zoufat, přidali jsme totiž nastálo dva měsíce zdarma ke každé nové objednávce. Také připravujeme technické novinky, ale o tom zase až příště

30.03.2002 - Prodloužení nabídky 3+2

»Novinky« Pro velký zájem o březnovou akci 3+2 měsíce zdarma jsme se rozhodli nabídku prodloužit ještě na celý duben! Neváhejte a objednejte si svůj hosting ještě dnes, neprohloupíte.

16.01.2002 - Online registrace .cz domén

»Novinky« Nyní podporujeme online registraci .cz domén bez zásahu administrátora.