www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Novinky

Přihlásit / odhlásit se k odběru novinek e-mailem

Váš e-mail: |

Novinky je možné odebírat také skrze RSS kanál!

14.12.2006 - Sleva domén .de a .cn

»Novinky« Časově omezená akce na slevu generických domén .com a .net byla k dnešnímu dni ukončena. Současně jsme však přistoupili k trvalému snížení cen za registraci německé národní domény .de na 350,- Kč za samotnou registraci, resp. zcela zdarma k objednanému virtuálnímu serveru a čínské národní domény .cn na 999,- Kč, resp. 699,- Kč.

18.11.2006 - Sleva domén .com a .net

»Novinky« Počínaje dnem 18.11.2006 až do odvolání běží časově omezená akce na slevu některých domén. Začínáme nejoblíbenějšími generickými doménami .com a .net, které u nás nyní pořídíte za 190,- Kč/rok, resp. k objednanému virtuálnímu serveru zcela zdarma.

18.11.2006 - Aktualizace softwaru

»Technické hlášení« Dnes jsme updatovali phpMyAdmina, nástroje na snadnou správu MySQL databáze, na verzi 2.9.1 a dále WebMail SquirrelMail na verzi 1.4.8.

08.08.2006 - Upgrade verze PHP

»Technické hlášení« Dne 8.8.2006 jsme navýšili verzi PHP na serveru asterix.mediaweb.cz na 4.4.3.

09.04.2006 - Domény .eu zdarma

»Novinky« Zařadili jsme registraci .eu domén do standardní automatizované nabídky domén, které nabízíme k registraci. Současně platí, stejně jako u jiných generických koncovek, že v případě současného objednání virtuálního serveru obdržíte registraci své .eu domény zcela zdarma!

30.03.2006 - Domény .eu pro každého

»Novinky« Počínaje dnem 7.4.2006 se otevírá možnost registrací evropských domén pro jakéhokoli žadatele bez prokazování přednostních práv na toto doménové jméno. Cena domény od tohoto data také klesne na sympatických 350,- Kč / rok. Máte-li zájem o svou .eu doménu i Vy, kontaktujte nás e-mailem s konkrétní poptávkou. Při vážném zájmu je vhodné svůj požadavek vyjádřit a doménu zálohově zaplatit do doby spuštění volných registrací, aby Váš požadavek mohl být zaslán do registru mezi prvními.

08.03.2006 - Změna práce funkcí s odkazy

»Technické hlášení« Vzhledem ke vzrůstajícímu počtu oblíbených, leč bezpečnostně děravých free aplikací a útoků na ně, jsme s platností k dnešnímu dni byli nuceni uvést v život opatření pro funkce include, fopen apod. v PHP. Tyto funkce nyní mohou pracovat pouze s relativním umístěním souborů a adresářů, na které se odkazují. Zakázány jsou externí adresy s HTTP:// na začátku. Věříme, že Vás toto nezbytné bezpečnostní opatření příliš neomezí.

01.03.2006 - Zlevňujeme domény!

»Novinky« Počínaje dnešním dnem jsme drasticky snižili ceny domén. Českou doménu .cz u nás, při současném objednání jejího provozu, pořídíte za jedinečných 500,-Kč/rok (registrace i prodloužení na další léta). Většina zahraničních domén je pak při splnění téže podmínky zcela zdarma! Více viz ceník domén.

01.03.2006 - Nabízíme nové služby

»Novinky« Nově nabízíme kompletní portfólio služeb souvisejících s internetovou prezentací. Naší primární činností zůstává registrace domén a webhosting. Jsme však schopni Vám komplementárně nabídnout tvorbu WWW stránek, jejich správu, zviditelnění na Internetu, zabezpečení jejich chodu apod.

01.03.2006 - Máme nové WWW stránky

»Novinky« Po dlouhých měsících příprav jsme uvedli do provozu naše nové WWW stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit a budou Vám také přínosem, jelikož jejich informační hodnota by měla býti s těmi starými nesouměřitelná. Naše současné zákazníky nejpíše především potěší bohatě zpracovaná sekce Technické podpory spolu s InfoCentrem.