www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

O nás

Firma MediaWeb vznikla již na počátku roku 2001 a tak nejsme v oboru žádní nováčci. Zprvu jsme se soustředili na prodej reklamního prostoru na námi provozovaných serverech. Postupem času jsme pocítili potřebu zřídit vlastní fyzický server, jenž se také stal prvním serverem pro službu webhosting. Postupem času byly naše reklamní aktivity utlumeny, aby je vystřídal nový, perspektivní a moderní obor.

Dnes se primárně zabýváme službami v oblasti registrace doménových jmen a webhostingu. Neděláme do všeho, ale v tom co děláme, jsme dobří. Sledujeme moderní trendy, bezpečnostní aktuality, neustále upgradujeme naše hardwarové a softwarové vybavení, přizpůsobujeme se požadavkům našich zákazníků.

I přesto, že se sami primárně zabýváme jen úzkým profilem služeb, máme řadu externích spolupracovníků a smluvních partnerů. Vaši prezentaci na Internetu dokážeme pojmout jako komplexní službu (tvorba WWW stránek, zajištění jejich provozu, jejich zviditelnění na Internetu apod.) a tu také celým naším jménem zaštítit a garantovat. Nemusíte se tedy obracet na spousty dalších subjektů s požadavkem na dílčí práce, tím ztrácet čas, peníze či nervy - vše pro Vás zajistíme my.

V současné době nabízíme tyto služby:

Obrazové dokumenty - logo MediaWeb