Partnerský systém.

www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Partnerství

Registrace nového partnera Vstup pro registrované partnery

Co nabízíme

Máme zájem o další zákazníky pro naše služby. Zajistíte-li nám zákazníka pro službu webhosting, podělíme se s Vámi o zaplacený poplatek v poměru půl na půl (obdržíte tedy celých 50%) z jeho první platby.

Jak dealerství funguje

Nejprve je nutné zřídit si v našem systému registraci jakožto náš partner. To můžete učinit na této stránce.

V systému Vám bude přiděleno identifikační čislo partnera (tzv. referenční ID). Jestliže potenciální zákazník přistoupí na naše stránky přes URL http://www.mediaweb.cz/?ref=REF_ID či na jakoukoliv jinou podstránku s uvedením Vašeho referenčního ID a objedná si u nás webhosting, bude Vám připsána jednorázová provize ve výši 50% z jeho útraty za hostingové služby.

Objednávka dokonce nemusí být realizována přímo v ten samý okamžik, kdy se klient dostane na naše stránky přes Vaše referenční ID. Systém si takovouto partnerskou návštěvu zapamatuje a pokud se klient vrátí na naše stránky do 14 dnů (tentokráte již bez uvedení referenčního ID) a provede objednávku, systém ho rozpozná a přizná Vám partnerskou provizi.

Po dosažení po registraci zvoleného limitu (min. 500,- Kč) Vám budou zaslány vydělané peníze za zprostředkování služeb. Ty Vám mohou být poukázány na Váš účet na základě vystavené faktury za zprostředkování obchodu, reklamní činnost a marketing apod.

Pravidla

 • Údaje uvedené při registraci musí být pravdivé.
 • Není dovoleno objednání svých vlastních služeb přes partnerský referenční kód.
 • Partner má právo na vyplacení provize až po získání minimálně tří zákazníků. Propagace našich služeb musí probíhat legálním a morálním způsobem (vylučujeme tedy SPAM apod.)
 • Vámi získaný zákazník nemusí provést registraci přímo v našem objednávkovém formuláři. Je tedy např. možnost, aby vyplnil Váš vlastní formulář na Vašich stránkách a Vy nám pouze nutná data předáte.
 • Partner musí jednat za svoji vlastní osobu, v žádném případě není zástupcem firmy MediaWeb.
 • Partner má nárok na provizi pouze pokud se zákazník registroval přes výše zmíněnou adresu ve formátu http://www.mediaweb.cz?ref=REF_ID (včetně podstránek - nebo je jinak jasně prokazatelný dealerský počin vůči konkrétní objednávce), která Vám bude přidělena při registraci, a objednanou službu řádně zaplatil. Platbou se rozumí připsání fakturované částky na náš účet.
 • Partner má nárok na provizi také v případě, že zákazník přistoupí na naše stránky přes příslušný referenční kod, odejde a objednávku vyplní tentokráte již bez referenčního kódu do 14 dnů od takové údalosti. Platí, že systém musí takovou objednávku zaznamenat a správně rozpoznat skrze systém cookies. Konečné slovo má vždy provozovatel.
 • Je striktně zakázán spam a jiné nelegální či nemorální způsoby propagace.
 • Porušení některého z pravidel má za následek okamžité přerušení spolupráce. Zprostředkovatel ztrácí nárok na vyplacení již naspořené částky.

Výše dealerské odměny

 • Jednorázová odměna za zprostředkovanou objednávku: 50%

Příklady propagace

 • Umístěním odkazu na naše služby ve formátu s referenčním ID na vaše vlastní webové stránky
 • Bannerovou kampaní
 • Propagační e-mail (pouze direct mail, skriktně odmítáme spam!)
 • Zřízením vlastních stránek o webhostingu. Vaše objednávky budete směřovat na nás. Tímto způsobem můžete vystupovat pod vlastní identitou a zákazník se ani nemusí dozvědět, že ve skutečnosti hostuje u nás.
 • Jakákoliv mimowebová propagační činnost. Objednávkový formulář tak můžete za zákazníka vyplnit Vy a k objednávce přidat Vaše referenční ID.

K propagaci můžete využít například tyto naše reklamní prvky. Vyrobíte-li si však nějaké své vlastní, použijete-li prostý text či vymyslíte nějaký úplně jiný čistý způsob propagace, nebudeme proti.