Partnerský systém.

www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Partnerství - reklamní prvky

K propagaci můžete využít například tyto naše reklamní prvky. Vyrobíte-li si však nějaké své vlastní, použijete-li prostý text či vymyslíte nějaký úplně jiný čistý způsob propagace, nebudeme proti. Jak může vypadat kód stránky, ve kterém použijete tyto reklamní motivy, je vysvětleno v partnerské sekci po přihlášení.

Sada "Nízká cena x vysoká kvalita"

Téma dumpingových cen kontra zajištění kvalitních služeb. Skutečná kvalita se nedá provozovat "zdarma" a tak je na zvážení klienta, zda mu jde v prvé řadě o supernízkou cenu nebo o skutečně garantovaně kvalitní služby. Člověk by si měl položit známou otázku, zda je tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat levné věci.

Nízká cena x vysoká kvalita 1 Nízká cena x vysoká kvalita 2 Nízká cena x vysoká kvalita 3

Sada "Tarify"

Téma tarifů webhostingu. Reklamy ukazují konkrétní parametry nejoblíbenějšího tarifu Standard a dále pak naši silnou zbraň, tarif INDIVIDUAL, v rámci kterého si klient sám navrhuje nejen technické parametry hostingu, ale také cenu, kterou je ochoten za soubor služeb platit. Takto královsky koncipovaný individuální tarif jsme uvedli na trh jako první a do současné doby jej jako jediní provozujeme.

Tarif Standard Tarif INDIVIDUAL

Sada "Modrá linie"

Trikové bannery na téma "Jsem ráda, když je to levně a rychle" ... a co? No přece webhosting! Další banner z této série evokuje možnost oveření dostupnosti doménového jména.

Je doména volná? Jsem ráda, když je to levně a rychle

Ikonky

Klasické micro-ikonky 88x31px. Pokud nemáte v úmyslu na Vaše stránky dávat klasické fullbannery, je možno využít decetní možnosti těchto buttonků. K dispozici je jak statická, tak animovaná verze.

MediaWeb ikonka (statická verze)
MediaWeb ikonka (animovaná verze)