Obchodujte online!

www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Dedikované servery

Služba je určena pro zákazníky, kteří potřebují veškerý výkon serveru jen pro sebe. Jedná se o pronájem fyzického serveru, připojeného do sítě Internet rychlostí 100Mbit/s (po dohodě je možná také rychlost 1Gbit/s). Zákazník může využívat celý server pro sebe, tzn. že má na server přístup jako root, může měnit veškerá nastavení systému a aplikací, má k dispozici celý disk, komponenty serveru si může vybrat atp.

Existují dvě základní varianty, které lze dále rozšiřovat :

Varianta AlfaZřizovací poplatek 13.900,- Kč
měsíční poplatek 3400,- Kč
Objednat variantu alfa
Varianta OmegaZřizovací poplatek zdarma
měsíční poplatek 4900,- Kč
Objednat Dedikovaný omega

Konečná konfigurace i cena závisí primárně na dohodě. Napište nám Vaši představu a my se Vám budeme snažit vyjít vstříc.

Obě varianty obsahují:

  • Server v základní konfiguraci
  • Předinstalovaný OS Linux v základní (implicitní) konfiguraci - (první instalace v ceně)
  • Umístění v klimatizované serverovně
  • Zálohované napájení, UPS, diesel generátor
  • Objem přenesených dat 100 GB
  • Přímé připojení do internetu 24 hodin 7 dní v týdnu rychlostí 100Mbit
  • Běžné poradenství

Server dostanete s implicitní instalací (ta obsahuje již funkční komponenty jako WWW server, SSH démon, implicitní nastavení funkčního FTP serveru apod.) operačního systému Linux a rootovským heslem (za příplatek jsou možná také Windows) a dále máte na výběr 2 varianty:

  1. V dané problematice se vyznáte sám a vše si dále nastavíte vlastními silami - samotný Dedikovaný server bez administrace, bez příplatku.
  2. Budete od nás požadovat také kompletní správu serveru. Tím pádem bude zřízen Managed server s naší kompletní administrací, za kterou účtujeme paušální měsíční sazbu.

Na výběr je vždy několik různých konfigurací serverů včetně přidaných služeb. Tyto parametry se v čase výrazně mění a tak, máte-li vážný zájem o tuto službu, je vždy dobré nás nejdříve kontaktovat pro dohodnutí podrobností. Rádi sestavíme konkrétní nabídku ušitou na míru Vašim specifickým potřebám. Minimální doba spolupráce je půl roku, na kterou je třeba před započetím spolupráce sepsat smlouvu.