Správa WWW stránek.

www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

MailHosting

Co je to mailhosting?

Mailhosting je služba zřízení elektronické pošty, tzv. e-mailů, na vlastní doméně klienta. Pokud si u nás zaregistrujete doménu a objednáte mailhosting, dostanete přístup do administrace e-mailů na Vaší doméně a budete si moci zřídit e-maily ve tvaru cokoliv@vasedomena.cz v počtu úměrnému objednanému mailhostingovému tarifu.

Mailhosting versus webhosting?

Mailhosting využijete v případě, kdy máte registrovanou vlastní doménu, máte v úmyslu zřídit na ní elektronickou poštu, leč ještě nemáte vyhotoveny vlastní WWW stránky nebo je dokonce ani do budoucna neplánujete. Služba webhostingu je vlastně pojem smíšený, jehož obsahem je pronájem místa na serveru za účelem vystavení WWW stránek, stejně tak jako plná podpora mailhostingu. Mailhosting je tedy jen jakási podmnožina služby webhostingu.

Varianty mailhostingu

V naší nabídce mailhostingu v současné době najdete hosting e-mailových schránek na Vaší vlastní doméně II. řádu a to ve formě dvou různých tarifů, lišící se cenou a souhrným počtem e-mailových účtů, které je možné na doméně zřídit.

Oba tarify shodně zahrnují účinnou antispamovou a antivirovou ochranu, aplikaci mailadmina pro automatickou uživatelskou správu e-mailových účtů včetně nastavení e-mailových aliasů, autoodpovídače apod. Součástí služby je také nonstop podpora ochotných techniků, kteří Vám rádi s nastavením elektronické pošty poradí, případně na základně Vašich instrukcí vše sami nastaví.

Tarify

Mailhostingový tarif Start90,- Kč / měsíc
50 e-mailových účtů
Možná fakturační perioda : roční
Objednat tarif Start
Mailhostingový tarif Klasik150,- Kč / měsíc
200 e-mailových účtů
Možná fakturační perioda : půlroční, roční
Objednat tarif Klasik

Všechny zde uvedené ceny jsou v českých korunách a bez DPH 20%