www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Webhosting - přehled tarifů

Zde naleznete přehled jednotlivých přednastavených tarifů služby webhosting. Po pečlivém výběru si zvolený tarif neváhejte ihned objednat. Objednáním (nejen) webhostingových služeb se má za to, že souhlasíte se smluvními podmínkami.

Berte prosím na vědomí, že objednávka služeb je závazná. Před jejím potvrzením Vám bude nabídnuta srozumitelně zpracovaná kalkulace - rekapitulace objednaných služeb. Pro podrobnější informace nás prosím bez váhaní kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Nic Vám termín webhosting neříká? Nemáte jasno i v některých dalších námi nabízených službách? Přečtěte si našeho výkladového průvodce nabízenými službami.

Pro podrobnější informace klikněte na daný tarif.

200 MB, 5 e-mailových schránek, PHP
85,- měsíčně
Hledáte-li levný a přitom kvalitní hosting, je tento tarif určen právě pro Vás! Je vhodný zejména pro menší osobní stránky, kde základní sledovanou veličinou je měsíční cena. Zahrnuje 200 MB prostoru na disku, 5 e-mailových schránek a mnoho dalšího. Nevýhodou je chybějící podpora databází. Proto se tento tarif hodí spíše pro jednoduché, statické prezentace, přestože PHP je podporováno již zde. Podpora zákazníka v režimu 24/7 je též zahrnuta.

2000 MB, 200 e-mailových schránek, PHP, MySQL + PgSQL
160,- měsíčně
Jste-li soukromým podnikatelem a potřebujete-li zviditelnit Vaši firmu, její činnost, služby či dokonce nabízet Vaše služby nebo produkty právě prostřednictvím Internetu, máte jedinečnou možnost získat tarif s optimálním poměrem cena/výkon. A právě proto je tarif Standard jeden z nejžádanějších tarifů vůbec. Jeho obsahem je úctyhodných 2000 MB prostoru pro WWW stránky, 200 e-mailů i podpora databází. Tento tarif nabízí vše potřebné pro 90% veškerých typů webů na Internetu. Nemáte-li speciální požadavky, zvolte právě tento tarif.

5000 MB, 500 e-mailových schránek, PHP, MySQL + PgSQL
290,- měsíčně
Další vyšší přednastavený tarif v řadě je tarif s příznačným označením Plus. Jste-li opravdu velká společnost či potřebujete zveřejnit vyšší objem dat jako hudbu či videa, pak je tento tarif určen právě vám. I v případě většího počtu zaměstnanců jen těžko narazíte na limit v počtu e-mailových schránek. Chystáte-li se provozovat menší portál, stránky fanklubu s možností stažení multimediálních ukázek apod., zvolte tarif Plus a budete spokojeni. Sympatických a kulatých 5000 MB prostoru pro WWW stránky a 500 e-mailových účtů Vám toto umožní bez větších problémů.

10000 MB, neomezeně e-mailových schránek, PHP, MySQL + PgSQL
590,- měsíčně
Nejvyšším tarifem v rámci těch přednastavených je právě tento, tarif Maxi. Jeho obsahem je až neuvěřitelných 10000 MB dat jen pro WWW, dále pak neomezený počet e-mailových schránek, 10x SQL databáze, velice levné doplňkové služby. Myslíte-li to se svou prezentací na Internetu opravdu vážně, zvolte tarif Maxi a budete mít k dispozici vše, co k úspěšné prezentaci i opravdu velké firmy či projektu obecně potřebujete. Narazíte-li i přesto na limit, urcitě nás neváhejte kontaktovat, Váš problém ochotně vyřešíme v rámci tarifu INDIVIDUAL.

Všechny zde uvedené ceny jsou v českých korunách a bez DPH 20%


Přehled webhostingových tarifů ke stažení

Pokud jste bezradní při výběru optimálního přednastaveného tarifu hostingu právě pro Vás, přečtěte si náš článek Jak vybrat webhostingový tarif.

Máte-li vlastní názor na to, jak má vypadat ideální webhostingový tarif, využijte naší bezkonkurenční nabídky tarifu INDIVIDUAL! - to je Váš hosting na míru.

Zajímají Vás podrobnosti o podporovaném PHP či SQL databázích?