Tarif Individual

www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Tarif webhosting Individual - pořidťe si hosting na míru, bez omezování

Tarif INDIVIDUAL - Sdružení webhosterů varuje: Pozor, vysoce individuální! Často se setkáváme s tím, že zákazníkům nevyhovují přednastavené tarify a mají zcela specifické představy o tom, jak by měl vypadat právě jejich webhostingový program. Na základě těchto skutečností jsme se rozhodli jako první v ČR vytvořit webhostingový tarif zcela jedinečný, individuální, závislý jen a jen na Vašich požadavcích - tarif INDIVIDUAL.

V tarifu INDIVIDUAL si můžete sami zvolit jednotlivé parametry (velikost diskového prostoru, počet e-mailových schránek, možnost použítí, druh a počet databází apod.) a především i cenu! Jestliže Váš návrh bude vyvážený v poměru parametry/cena, Vaši představu velmi rádi zrealizujeme.

Pokud máte zájem uskutečnit Vaši reálnou představu o ideálním webhostingu, vyplňte níže uvedený formulář. Pamatujte, že se nejedná o objednávku, nýbrž o nezávazný návrh! Teprve po zhodnocení návrhu Vás budeme kontaktovat, zda-li je Vaše představa schůdná i pro nás. Proto po Vás nyní nevyžadujeme žádné další údaje, kromě e-mailu a telefonu.

Pokud se nám Váš návrh bude zdát realizovatelný, sdělíme Vám tzv. autorizační kód Vašeho návrhu. Poté dále pokračujte závazným objednáním služby v klasickém objednávkovém systému, kde zvolte tarif INDIVIDUAL a jakmile budete vyzváni, zadejte do vstupního pole přidělený autorizační kód. Tím se Váš nezávazný, schválený návrh spáruje s touto naopak závaznou objednávkou a pokračuje se dále jako při objednání některého přednastaveného tarifu.

Zamýšlenou měsíční cenu do formuláře návrhu uvádějte bez DPH a bez ceny za registraci či prodloužení platnosti domény - zde je řec pouze o webhostingu. Vězte také prosím, že pokud navrhnete cenu alespoň v cenové hladině standardního tarifu webhosting Mini, ve většině případů můžete očekávat dotovanou cenu domény, tak jako to nabízíme u současné objednávky všech přednastavených tarifů. Bude-li navrhovaná cena hostingu nižší a dohodneme-li se na ní, bude cena za doménu zcela standardní, tedy bez dotace.

Zaslání návrhu

Máte skutečný zájem o hosting, ale nevěříte, že bychom se zrovna vaším návrhem zabývali? Zkuste to! Vyplňení formuláře je nezávazné, nic vás nestojí, můžete si jen polepšit!

Kontaktní údaje
Info o doméně

www.
Parametry webhostingu
,- Kč
MB
Ano Ne
ks
Předpoklady

Následující položky jsou nepovinné. Slouží pouze pro orientaci a k lepšímu posouzení návrhu.
Budete-li je vyplňovat, použijte volné fráze jako 100lidí/den či 5GB/měsíc apod.

Poznámky