www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Bezpečnost - všechny aplikace u nás také ve verzi SSL

Na bezpečnost dat klademe v MediaWebu velký důraz. Důkazem toto může být fakt, že všechny aplikace a stránky provozované námi najdete také v bezpečné variantě přes vrstvu SSL.

HTTPS našich aplikací

Všechny stránky, které provozujeme my sami, jako www.mediaweb.cz, správa e-mailů, psaní a čtení e-mailů přes web, správa MySQL databáze, správa PostgreSQL databáze či správa FTP přes web jsou k dispozici našim klientům jak ve verzi přes klasický HTTP protokol, tak také v zabezpečené variantě přes protokol HTTPS.

POP3S, IMAPS, SMTPS

Také Vaši elektronickou poštu lze používat jak přes klasické protokoly jako jsou POP3, IMAP či SMTP pro odchozí poštu, ale také přes jejich bezpečné mutace POP3S, IMAPS a SMTPS.

FTPS

Ani u FTP, tedy přenosu souborů na Váš virtuální server nezůstáváme pozadu a vedle klasického protokolu FTP je dispozici FTPS, resp. FTP over TLS.

SSL pro naše klienty

Nezapomínáme ani na naše zákazníky a jejich vlastní hostované WWW stránky. V rámci komplexní péče o zákaznické prezentace na Internetu našim klientům doporučujeme použití SSL certifikátu i pro jejich vlastní weby. Dokážeme pro Vás obstarat a nainstalovat různé druhy certifikátů k Vaší plné spokojenosti a proto, abyste si mohli být absolutně jistí, že i data zadávaná na Vašich stránkách jsou dobrě ochráněna před zraky třetích stran.