www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

2+2 měsíce provozu zdarma

Každý, kdo si u nás nově objedná webhostingové služby, získá mininimálně 2 měsíce zdarma. Pokud k nám přecházíte od konkurence, dáme Vám minimálně další 2 měsíce zdarma. Zálohová faktura na registraci domény, stejně tak jako na webhosting, je Vám zaslána ihned po objednání služeb. Teprve po uhrazení této zálohové faktury Vám bude zaslána poštou faktura - daňový doklad a objednané služby budou obratem provedeny. Znamená to, že zálohová faktura Vám bude vystavena ihned po objednání, avšak bude počítat s 2 či 4 či více měsíci provozu virtuálního serveru zdarma! Celkem tedy získáte nejméně 4 měsíce bezplatného provozu Vaší prezentace u nás.

Prosím vězte, že pokud přecházíte od konkurence a máte-li tam již předplacené celé hostingové období v délce např. jednoho roku, dáme Vám u nás zdarma provoz www stránek na celou tuto již předplacenou dobu.

Tyto měsíce zdarma jsou přiznány konkrétní doméně vždy jen jednou! Není proto možné se vícekráte přeregistrovávat k různým webhosterům a po nějaké době se vracet zpět a využívat měsíce provozu zdarma znovu.