www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Zkuste si rychlost v praxi před objednávkou

Chcete-li si před ostrou objednávkou rychlost našich serverů či linek, ke kterým jsou servery připojeny, vyzkoušet v praxi, není to pro nás žádný problém - jsme plně připraveni Vám v tomto ohledu vyjít plně vstříc.

Rychlost si můžete ověřit na stránkách našich klientů, které v současné době hostujeme. Výčet některých vybraných z nich je k nahlédnutí v sekci Reference.

Pokud byste si raději vyzkoušeli nějaké vlastní skripty, ani takový Váš požadavek není problém uspokojit. Na požádaní vám můžeme před ostrým objednáním služeb vytvořit dočasnou adresu na nějaké subdoméně či převést k nám na zkušební dobu vaši vlastní doménu. K takovému účtu dostanete regulérní FTP přístup případně spolu s přístupem k databázi. Po ukončení dohodnuté testovací doby převedeme tento účet na regulérní a zašleme Vám zálohovou fakturu pro uhrazení oficiálního provozu, případně tento dočasný účet zrušíme bez jakýkoliv dalších závazků.

Nemáme se za co stydět, využijte naší nabídky a nemůžete být nespokojeni. Co více může nerozhodnutého potenciálního zákazníka přesvědčit ke spokojené spolupráci, když ne kvalitní reference, pozitivní ohlasy současných zákazníků či možnost otestovat si služby bez závazků v praxi ještě před regulérní objednávkou?