www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Neomezený přenos dat

Odchozí ani příchozí data generovaná z virtuálních serverů u nás hostovaných nejsou nijak počítána a omezována, nemáme zřízeny žádné traffic balíčky apod. a tak se dá zjednodušeně říci, že u nás funguje tzv. neomezený přenos dat.

V praxi nelze na opravdu rychlé páteřní lince, jakou jsou naše servery do Internetu připojeny, skutečně neomezený datový traffic garantovat. Vždy záleží na povaze konkrétního webu. Jakýkoliv běžný web, který nijak zvlášť nevybočuje svou návštěvností a typem obsahu, má skutečně neomezený přenos dat. Nebudeme naše klienty otravovat tím, jestli mají přenést 5 nebo 20 GB dat měsíčně.

Vyjímkou tak zůstávají weby, které nadměrně zatěžují servery či datové linky (Viz Smluvní podmínky, odstavec III/2). Pro takové weby, které jsme ochotni hostovat také, máme ale individudální cenovou politiku. I na extrémních datech se lze vždy domluvit, spotřebované pásmo se však musí nějak zaplatit. Zvlástě pak ještě záleží na tom, zda takto zátěžový web servíruje svůj obsah primárně českým uživatelům nebo je jeho obsah namířen na návštěvníky ze zahraničí. Varianta českého obsahu je v mnohém jednodušší a tím i levnější.