www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Neomezená velikost poštovní schránky

Už Vás nebaví hlídat si neustále zda nemáte aktuálně přeplněnou schránku elektronicke pošty a zda Vám v důsledku toho může regulérně dojít pošta další? Očekáváte e-mail s velkou multimediální přílohou a nejste si jisti, zda její velikost nepřesáhne velikost vaší schránky?

U nás jsou takové starosti zcela bezpředmětné. Objednáte-li si u nás tarif Standard a vyšší nebo jakýkoli tarif Mailhostingu, můžete očekávat, že velikost Vašeho e-mailu bude takřka neomezená. Jediným limitujícím faktorem tak zůstává velikost diskového pole mailserveru, kde je Vaše pošta uložena.

Předpokládáme ovšem, že si svou poštu budete pravidelně vybírat a tím zabráníte vzniku datových skladů, pro které toto opatření není zamýšleno. Pokud potřebujete na Internet umístit větší objem dat, ty zde trvale archivovat a restriktivně zpřístupňovat, pak prosím využijte službu FTP serveru.

Pokud se ptáte, zda je omezena naopak velikost zprávy, kterou zasíláte vy někomu dalšímu, pak odpověd je ano, na velikost přílohy 20 MB. To je již velmi vysoké číslo pro přenos v rámci protokolů elektronické pošty. Větší objemy je nutné řešit via WWW stránky, FTP hosting apod.