www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Výkonné servery, rychlá páteřní linka do Internetu

Výkonné servery

Pro funkci hostingových serverů, na které umísťujeme zákaznické prezentace, používáme výhradně kvalitní serverový hardware značky Intel. Servery disponují kvalitní základní deskou přímo určenou pro serverové užití, kvalitními ECC paměťmi s funkcí automatické korekce možných chyb či vždy hned několika disky zapojenými do RAID pole pro minimalizaci možných rizik spojených s případnou ztrátou dat.

Nemá význam honosit se konkrétní konfigurací serverů a to i přes to, že se nemáme za co stydět. Máme ale za to, že člověk, který se hostingové problematice nevěnuje intenzivně, jen těžko objektivně posoudí na kolik jsou účelné či výkonné ty či ony komponenty serveru.

Můžeme Vás však s plnou vážností ujistit, že všechen náš hardware je vždy naddimenzován tak, aby jeho zátěž byla maximálně 50% možného mezního výkonu. V praxi je však zatížení ještě mnohem nižší.

Rychlá páteřní linka do Internetu

Naše servery jsou umístěné v klimatizované serverovně v Praze. Zde jsou napojeny na páteřní gigabitovou linku do Internetu. Dostupné jsou proto maximální rychlostí pro návštěvníky vašich webů připojených jakkoli rychle, a to jak z řad lidí v České republice, tak i těch ze vzdáleného zahraničí.

Serverovna disponuje pro případ výpadku elektrické energie jednotkou nepřerušitelného zdroje energie (UPS) či vlastní minielektrárnou v podobě dieselgenerátoru. Součástí je taktéž moderní automatický protipožární systém.

Pro případ okamžitého zásahu jsou v budově k dispozici ochotní technici serverhousingové společnosti.

Zkuste si rychlost v praxi před objednávkou

Chcete-li si před ostrou objednávkou rychlost našich serverů či linek, ke kterým jsou servery připojeny, vyzkoušet v praxi, není to pro nás žádný problém - jsme plně připraveni Vám v tomto ohledu vyjít plně vstříc.

Pod máte zájem o více informací, přejděte na samostatný text o praktickém testu služeb.