Tvorba WWW již od 999,-!

www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Správa WWW stránek

Tvorbou WWW prezentace, zřízením domény a založením webhostingu většinou činnost okolo prezentace Vaší firmy na Internetu nekončí. Aby taková prezentace byla co k čemu, aby plnila svou základní úlohu informovat pravdivě a s důrazem na rychlost, je třeba, aby byla neustále aktualizována, chcete-li spravována.

Vlastními silami nebo oslovit profesionála?

Při zřízení virtuálního serveru dostanete e-mailem přístupové informace (FTP), přes které si obsah WWW stránek můžete měnit vlastními silami. Předpokládá to ovšem elementární technické znalosti. Umět se připojit přes nějaký klientský software na server a stránky tam nakopírovat bývá většinou to nejmenší. Další nutnou znalostí je pak jazyk samotných WWW stránek. Pro jednodušší projekty si možná vystačíte s tvorbou přes nějaký WYSIWYG editor jako je oblíbený FrontPage, je ale třeba počítat s tím, že podobné programy dělají kód stránky zbytečně velký a z toho důvodu se pak stránky načítají pomaleji. Dále je takový kód nesprávně psaný (tzn. nevalidní), používají se zastaralé konstrukce, některé objekty na stránce vůbec vytvořit či změnit nelze, na dynamický obsah napojený na databázi je třeba zapomenout a o přívětivosti stránek pro vyhledávače (tzv. (SEO) či různě handicapované spoluobčany nemůže být ani řeč.

Proto pokud nemáte známého člověka či zaměstnance IT oddělení, který by správnou úpravu WWW stránek zvládnul na jedničku, jsme schopni Vám tuto službu zajistit sami. Budeme přitom pracovat výhradně s ruční editací kódu s maximální péčí a dodržováním nutných standardů viz výše, pokud to na počátku předaný kód Vaší WWW stránky bude umožňovat.

Za kolik?

Stejně jako u tvorby WWW stránek ani zde není možné stanovit cenu tabulkově bez individuálního přihlédnutí k rozličným rozdílům ve správě různých typů a velikostí stránek. Proto pokud cítíte, že bychom Vám mohli být nápomocni i v této oblasti, neváhejte nás kontaktovat pro dohodnutí podrobností. Rádi s Vámi probereme Váš konkrétní případ a je samozřejmé, že za takovouto počáteční konzultaci neúčtujeme žádné poplatky.

Obecně lze říci, že cena správy WWW stránek může být nasmlouvána jako paušální měsíční částka. To se jeví výhodnější v případě, že budete chtít provádět častější změny (1x měsíčně a více) a objem prací bude vyvážený v čase. Jiná varianta je pak platba za konkrétní úkony. Konečná podoba finanční kompenzace je vždy předmětem dohody mezi klientem a námi.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

V případě, že se nás rozhodnete kontatovat, ujasněte si prosím nejdříve Vaše požadavky, rozsah požadovaných prací co do počtu stránek, velikosti měněných bloků, typu dat (text, obrázky, flashe apod.) či četnosti takových změn.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi v oblasti kvalitní správy Vaší elektronické vizitky, jejíž význam každým dnem stoupá.

Objednat správu WWW prezentace