Akce 2+2 měsíce zdarma!

www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Reference

Seznamte se s hodnocením našich služeb od některých vybraných klientů naší firmy. Reference spokojených klientů reflektují kvality našich služeb, které stále zlepšujeme, a které můžete vyzkoušet i Vy sami, když zvolíte firmu MediaWeb jako svého partnera pro podnikání na Internetu.

Reakce některých našich spokojených klientů

Zde si můžete přečíst něco málo z vybraných reakcí našich spokojených klientů. Chápeme, že některé z nich se Vám mohou zdát přehnané, ovšem jen do doby, než naši péči okusíte i Vy sami.

Názory a reakce na naše služby uvádíme i s kontakty. Pro ověření tvrzených skutečností není přece nic jednoduššího a průkaznějšího , než se uvedených osob na jejich zkušenosti s našimi službami zeptat.

Již tři roky používám webhosting MediaWebu pro jednu ze svých společností. Na základě svých dobrých zkušeností s individuálním přístupem k potřebám uživatele a se spolehlivostí služeb jsem se rozhodl přestěhovat na MediaWeb i svůj soukromý web a e-mail, neboť rychlost odezvy na mé požadavky a konfigurační flexibilita služeb MediaWebu je podstatně vyšší než u renomované telekomunikační společnosti, jejíž služby jsem pro své soukromé potřeby donedávna využíval.

Eduard Míka, předseda dozorčí rady nákupní galerie Internet Mall [www.mall.cz]

Vážený pane Bílku, jsem rád, že jsem konečně našel kvalitní webhosting. Potěšením je i to, že nezůstalo jen u slov a své heslo, že k zákazníkovi přistupujete individuálně, jste splnili. Rád bych Vám tímto poděkoval, protože i když jsem Vás mnohokrát požádal o pomoc s nejrůznějšími problémy plynoucími z mé nedostatečné znalosti webhostingu, vždy jste mi velmi rychle, slušně a s ochotou pomohl. Toho si velmi vážím a můžete si být jist, že pokud bude vaše chování a reakce i nadále takové, nebudu mít důvod měnit svůj webhosting. Web funguje rychle, hosting je od doby aktivace u vás na MediaWebu bez jakýchkoliv poruch - a to považuji za důkaz poskytování kvalitních služeb z vaší strany.

Zbyněk Mlčoch - webmaster www.kurakovaplice.cz a www.zbynekmlcoch.cz a jiných webů

Vážený pane Bílku, rád bych vám poděkoval za vaši práci, kterou jste odvedl při tvorbě mého webu a jsem opravdu rád, že jsem si vybral vaši firmu. Před začátkem celého projektu jsem měl v hlavě jen nápad a to bylo všechno. O ostatní jste se v podstatě postaral vy - od registrace domény, výběru webhostingu a následně tvorby celého webu. Jako laik jsem ocenil (a stále oceňuji) i vaše upřímné připomínky a doplňující nápady týkající se designu mých stránek, určitě celému projektu jen prospěly. Než jsem vaši firmu oslovil, četl jsem si reference na vašich webových stránkách a říkal jsem si, že jsou příspěvky ostatních klientů možná trochu přehnané. Během naší spolupráce jsem se ale přesvědčil o opaku a můžu říct, že individuálnější přístup a tak nekonečnou trpělivost jsem opravdu nečekal. Stejně tak můžu potvrdit i to, že poměr ceny a kvality je opravdu příznivý. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.

Lukáš Vacek - www.profimaliri.cz

S kolegy servismany jsme nyní zrovna řešili kam přestěhovat naše fórum protože "spolehlivost" našeho současného poskytovatele webhostingu byla již neúnosná, takže za poslední tři týdny jsem se hledáním vhodného poskytovatele zabýval opravdu intenzivně.

Byla to dost zajímavá zkušenost protože obrázek si člověk udělá již při pouhém dotazu (měli jsme technické požadavky které bylo vhodné zkonzultovat předem), od některých přišla odpověd za dva dny, od některých vůbec přesto že jejich stránky překypují ochotou a samochválou. U několika poskytovatelů jsme náš board "na zkoušku" nainstalovali ovšem ochota řešit nějaký technický požadavek byla různá. Nakonec bezkonkurenčně zvítězil MediaWeb.cz, rychlost serveru vynikající i pro golegy ze Slovenska a s takovou ochotou technické podpory se člověk setká docela výjimečně. V neděli o půlnoci jsem poslal dotaz, během půl hodiny jsem měl naprosto jasnou odpověd. Hostují pouze domény II.řádu ale my jsme potřebovali nejdříve nějakou dobu "na vyzkoušení", byla nám proto ihned ochotně zřízena dočasně adresa se subdoménou III.řádu. Během zkoušení jsme zjistili že i zde má server jistá omezení jako u ostatních poskytovatelů ale naše požadavky byly prakticky bleskově a ochotně vyřízeny a po několikadenním zkoušení jsem jeden den dopoledne provedl objednávku na doménu II.řádu + hostingový program a podal v bance příkaz k úhradě, no a druhý den v poledne jsme již vše instalovali na nový server a doména byla aktivní.

Petr Kácha - www.cs-servisforum.com
(Se souhlasem autora příspěvku vytrženo z diskuze na http://diskuse.jakpsatweb.cz)

S firmou MediaWeb nějaký čas spolupracujeme. Služeb, které nabízí, také sami využíváme a o jejích kvalitách nemáme nejmenších pochyb. Vyznačuje se velmi lidovými cenami a také dosti individuálním přístupem ke svým zákazníkům. Díky této vlastnosti každý její zákazník dostane vše přesně podle jeho požadavků, a proto, že správce bývá neustále on-line, je vyřízení žádosti okamžité. Rovněž stabilita serveru se prokázala jako velmi dobrá a pokud došlo k nedostupnosti, pak tato situace trvala pouze krátkodobě a byla doprovázena konkrétním zlepšením služby nebo technické části serveru. Během devíti měsíců, po které služeb firmy MediaWeb využíváme jsme se nesetkali z žádnou situací, která by signalizovala nestabilitu nebo nízkou rychlost komunikace se serverem. Softwarové vybavení je pravidelně aktualizováno, tudíž má zákazník vždy možnost pracovat s nejnovější verzí konkrétní internetové aplikace. Firma MediaWeb má ode mne a od mých kolegů maximální doporučení a jejích služeb budeme využívat i nadále.

Martin Zikmund - www.dreamsign.cz

Vážený pane Bílku, vzhledem ke svým velmi omezeným časovým možnostem a podmínkám jsem se rozhodl pro ukončení poskytování webhostingu na mé doméně velkomesto.cz. Doménu si ponechám a chci se proto zeptat komu budu hradit poplatek za udržování v registru. Nicméně s vašimi službami a obchodními podmínkami jsem byl po celou dobu velmi spokojen a pokud se do budoucna situace zlepsi, mužu vás už nyní ujistit, že bych se znovu nezdržoval s výběrem webhostingové společnosti a znovu bych využil služeb právě MediaWebu. Děkuji za pochopení a těším se na naši budoucí spolupráci.

Michal Prokeš

Zabývám se programováním a konzultacemi v IT. Služby MediaWeb bych doporučil zejména pro velmi příznivý poměr ceny a kvality. Důležitý je také profesionalní a individuální přístup ke klientům.

Stanislav Kožina

Chcete-li se seznámit s některými našimi spokojenými klienty, prosím pokračujte na stránkách vybraní klienti pro službu webhosting nebo vybraní klienti pro službu webdesign. Děkujeme za Váš zájem.