Ideální tarif Standard.

www.

Dosud jste si neověřili žádnou doménu, učiňte tak!

Jak vybrat webhostingový tarif

Úvod do problematiky

Předně je třeba říci, že pro 90% procent našich zákazníků bude optimální tarif Standard. Jak již sám název napovídá, tento tarif je jakousi standardní verzí hostingu, který svými parametry přesně vyhoví velkému počtu našich zákazníků s weby všech možných typů.

Jedině, cítíte-li, že budete potřebovat hosting jakkoli specifický, je třeba se poohlédnout i po tarifech jiných, které budou vyhovovat právě vašim potřebám.

Od Mini až po Maxi ...

Vedle tarifu Standard je k dispozici tarif Mini. Ten je vhodný pro lidi, kterým jde v první řadě o cenu, teprve v řadě druhé o parametry takového hostingu. Nabízí malý prostor, který stačí jen k základnímu představení firmy či prezentovaného problému, nenabízí podporu databází pro vytvoření profesionálního dynamického projektu apod. Hodí se tedy spíše pro opravdu jednoduché stránky či jako tarif pro začátek, kdy majitel ještě zcela neví, jaký bude rozsah jeho prezentace a chce na svou doménu umístit nějaké provizorní stránky s tím, že časem možná objedná tarif vyšší. Na straně druhé je jeho cena nastavena více než příznivě a lze ho považovat i za tarif, který se vyplatí objednat v každém případě, vzhledem k existenci akce W+D, kdy cena domény při současném objednání hostingu klesne na minimum, či je dokonce zdarma a tím v konečném důsledku dále výrazně snižuje cenu hostingu, resp. cenu souhrnu objednaných služeb.

Pokud to naopak myslíte s Internetem a Vaší prezentací na této síti opravdu vážně, máte potřebu většího místa na disku např. pro rozsáhlé galerie fotek či videí, máte v úmyslu prezentovat na stránkách multimedia nebo jste např. větší organizace /velká firma, škola apod./ která využije více než 50 emailových účtů, nejspíše pro Vás bude výhodný tarif Plus. Jeho parametry jsou nastaveny velkoryse, nebudete mít pocit sevřenosti zbytečně nízkými limity, Vaší rozsáhlé a úspěšné prezentaci nebude bránit zhola nic.

Tarif Maxi, jak už sám název napovídá, využijí nejpíše lidé, kteří sami dobře vědí, že právě takovýto tarif potřebují. Jedná se skutečně o maximální parametry sdíleného hostingu a pokud by Vám nevyhovoval ve svých ohledech ani tento webhostingový tarif, bylo by vhodné se nejpíše poohlédnout po nějakém Dedikovaném serveru.

Také je tu Tarif INDIVIDUAL!

Na závěr je třeba říci, že přednastavené tarify jsou zde pro ulehčení výběru hostingu lidem, kteří upřednostňují navrhnuté parametry i ceny, rádi se dozví, který tarif by nejlépe sednul jejich potřebám a dále nemají chuť pátrat po všech detailních aspektech fungování webhostingu. Pokud patříte naopak mezi lidi, kteří mají svou zcela konkretní individuální představu o hostingu, pak je tu pro Vás připraven tarif INDIVIDUAL, který Vaše potřeby uspokojí plně - stačí to jen zkusit!

Nebojte se nás zeptat

Pokud ani po přečtení těchto řádků nemáte jasno v tom, jaký webhostingový tarif by pro Vás byl tím nejlepším řešením, pak nás neváhejte kontaktovat jakýmkoli dostupným prostředkem, velice rádi Vám osobně poradíme a doporučíme vhodné řešení pro Váš konkrétní případ.